Виробникам свинини варто сфокусуватися на азійському ринку

Українська свинина сьогодні експортується здебільшого до африканських країн, які платять замало, та до країн Близького Сходу, які купують дуже обмежений асортимент. Європа заборонила ввозити м’ясо через АЧС. Тому у тваринників є потреба в розширенні ринків збуту.

Про це говорили представники м’ясної галузі на форумі «Зерно. Свині. М’ясо 2024».

«Хотілося б розширювати ринки до таких країн як В’єтнам, Гонконг, о. Тайвань, Північна Македонія, Індія. Саме ці країни купують практично весь асортимент зі свинини», — прокоментував комерційний директор компанії «Агро-Інвест» Тарас Проців.

За словами партнера кооперативу «КоФармінг Україна» Олександра Спасіченка, сьогодні Україна не має широкого вибору, куди експортувати м’ясну продукцію, тому варто віддавати перевагу тим, хто зацікавлений в українській свинині.

«Південно-Східна Азія виглядає сьогодні найбільш ємним ринком, який не є таким вимогливим, як європейський. Якщо Європа наразі обмежила імпорт через вірус чуми свиней, і туди немає доступу, то Азія — це саме те, на чому ми маємо сфокусуватися», — зазначив Олександр Спасіченко.

Водночас він наголосив, що не варто припиняти діалог із ЄС, адже Україна має домогтися того, щоб Європа відкрила ринок.

Вікторія Полевик, AgroPortal.ua

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *