Чим підживити помідори перший раз після посадки, щоб отримати чудовий урожай – поради

Можна використовувати кілька різних підживлень для помідорів - усе залежить від стану саджанців / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Для того, щоб отримати потужні, великі та цукристі помідори, потрібно знати, чим полити помідори після висадки у відкритий ґрунт і що використовувати потім для того, щоб урожай був чудовим.

Дуже важливо дотриматися термінів підживлення томатів – потрібно дати рослині вкоренитися (зазвичай на це йде 10 днів). Коли ви помітите, що розсада почала активно рости, з’явилися пасинки, нове листя, – значить, рослини вкоренилися і їх можна підживлювати. Якщо внести підживлення раніше – саджанець просто їх не прийме.

Чим підживити розсаду помідорів після висадки в ґрунт

Вибір підживлення залежить від того, в якому стані перебуває рослина. Якщо вона має тонкий стовбур і невелике листя, є пожовкле листя (це ознаки хлорозу), – значить, розсаді не вистачає азоту. У такому разі перше кореневе підживлення має бути азотовмісним. Можна використовувати:

  • комплексні добрива з перевагою азоту;
  • внести кальцієву селітру (10-20 грамів на 10 літрів).

Якщо рослині не вистачатиме кальцію, у її плодів може з’явитися верхівкова гниль. Таке ж захворювання рослині загрожує у разі надлишку калію.

Чим краще підживити помідори у відкритому ґрунті – ще один варіант

Можливо, у ваших томатів товстий стовбур і велике листя, у такому разі їх не варто підживлювати азотом. Можна використовувати сольне добриво, в якому багато кальцію, калію і фосфору.

Щоб отримати такі цукристі томати, як ніколи, експерти рекомендують пізніше їх підгодувати сумішшю з декількох інгредієнтів. Це потрібно зробити тоді, коли плоди наливаються.

Чим підживити томати для цукристості

Найкраще підживлювати томати вранці, якщо потім буде сонячний день.

Ось що потрібно для підживлення:

  • вода;
  • пресовані дріжджі (на 5 літрів потрібно 10 грамів);
  • половина склянки цукру;
  • 50 мл препарату сінна паличка.

Всипте у воду дріжджі і перемішайте їх до розчинення. Потім додайте цукор і все перемішайте протягом 30 секунд. Після цього рослини відразу ж потрібно обприскати цією сумішшю. Таке підживлення можна повторювати раз на два тижні.

Читайте також:Споконвічні українські слова: Авраменко обілив два іменники Споконвічні українські слова: Авраменко “обілив” два іменникиНапрочуд складна головоломка: треба знайти акулу серед дельфінів за 9 секунд Напрочуд складна головоломка: треба знайти акулу серед дельфінів за 9 секунд

Раніше УНІАН писав, що посадити на городі до кінця травня. Зокрема, йшлося про посадку редиски, капусти, буряка та огірків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *