Чим підживити редис для гарного врожаю – корисні поради

Чим підживити редиску - поради / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Редис – той самий овоч, який вирощують на своїх городах абсолютно всі дачники. Його навіть можна культивувати на балконі й отримувати гарний урожай. Запам’ятайте, чим підживити редиску для великих плодів.

Чим підживити редиску для швидкого росту – варіанти

Підживити редиску потрібно саме навесні – так можна прискорити дозрівання плодів і збільшити їхній розмір. Зазвичай добриво для редиски використовується тричі – перед посівом насіння, після появи сходів і в кінці росту самого коренеплоду.

Читайте також:Місячний посівний календар на травень 2024: що і коли посадити на городі Місячний посівний календар на травень 2024: що і коли посадити на городіЯк позбутися ірисової мухи: що зробити, щоб врятувати іриси Як позбутися ірисової мухи: що зробити, щоб врятувати ірисиАвтор найбільшого гарбуза у світі дав 5 порад щодо вирощування овоча Автор найбільшого гарбуза у світі дав 5 порад щодо вирощування овоча

Розповідаємо, чим підгодувати редиску навесні найкраще:

  • рідкий коров’як – розвести у відрі води 1 л коров’яку і 20 мл аміачної селітри, полити вологий ґрунт;
  • курячий послід – у відрі води розвести 500 гр добрива, настояти добу, потім розбавити водою у співвідношенні 1:1 і полити по вологій землі;
  • зола – 1 склянку розмішати в 10 л води, настояти 3 доби, поливати під корінь;
  • кропива, кульбаба, лопух – усі три рослини подрібнити, залити водою у співвідношенні 1:10, настояти 7-10 днів, потім знову розвести водою в пропорції 1:5 і поливати під корінь.

Не менш, ніж перераховані вище, популярним є і таке добриво для редиски як дріжджі. Вони допомагають не тільки збільшити розмір плодів, а й зміцнити імунітет рослини. Підживити редиску дріжджами неважко – потрібно розвести 10 гр свіжих або 5 гр сухих дріжджів у 10 л води, додати 3 ст. л. цукру, настояти 2-3 години і полити редис під корінь.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *