Будете їсти свої огірки вже у травні — як правильно сіяти насіння

Хочете їсти свої огірки вже у травні? Тоді посійте насіння на ранній урожай! І в теплиці огіркові ліани потішать вас смачними плодами. Цікавий спосіб нижче підкаже, як посадити насіння так, щоб при подальшій пересадці коріння не травмувалося, інформує Ukr.Media.

Коли сіяти огірки?

Для раннього врожаю сіяти огірки потрібно у другій половині березня — на початку квітня. Подивіться, що вказано на упаковці з насінням (кількість днів від сходів до перших плодів) та орієнтуйтесь на цей час.

Метод посіву огірків

Отримати ранній урожай можна лише за однієї умови: якщо під час пересадки в теплицю ви не пошкодите кореневу систему. Тоді ліана швидко піде на зріст і дасть перші плоди у травні! Тому на ранній урожай класичний посів у горщики не підійде. Також необхідно підібрати відповідні огірки. На упаковці має бути вказано ранній/суперранній/ультраранній урожай.

Ґрунт підготуйте максимально поживний та пухкий. Відмінно підійде перегній навпіл з городньою землею і трохи вермикуліту/перліту для розпушування.

Тепер найцікавіше! Візьміть одноразовий пакет, наповніть його ґрунтом приблизно на 1,5 л. Скрутіть та зубочисткою зробіть отвори для зливу зайвої води.

Уточнення! Під час пересадки в теплицю пакет поставте в лунку і розріжте. Дістаньте із землі. Все коріння залишиться цілим!

Для зволоження землі в теплу воду додайте пару крапель будь-якого рідкого підживлення з гуматами. Вносіть за вказівкою на упаковці. Посадіть по насінню в кожний пакет. Для зручності можна підписати.

Порада! Пакети поставте в якусь ємність, щоб стікала зайва волога.

Залишилось лише зробити з пакетів теплицю! Для цього просто згорніть поліетилен вузлом. Поставте пакети в тепле, світле місце (можна неподалік батареї або під лампи), щоб насіння швидше зійшло.

До середини квітня огірочок досить підросте, і його можна буде пересадити у теплицю. Для цього в землі зробіть лунку, поставте пакет, розріжте його з двох боків та витягніть. Жоден корінь не пошкодиться! А вже у травні будете їсти свої огірки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *