Букет квітів швидко зав’яне: куди не можна ставити зрізані квіти

Букет квітів — приємний подарунок для будь-якої жінки. Щоб він довше радував око, важливо не лише своєчасно міняти у вазі воду, а й вибрати для квітів відповідне місце, інформує Ukr.Media.

Неправильне розташування може призвести до швидкого в'янення. Наприклад, не можна ставити букет на підвіконня, де він буде схильний до впливу прямих сонячних променів. Вони можуть спалити тонкі пелюстки, і рослина тут же зав'яне. Букет також не можна поміщати поруч із джерелом тепла — батареєю чи інших опалювальних приладів: під впливом високих температур квіти також втратить свій вигляд. Протяги теж не найкраще позначаться на букеті. Тому краще ставити його подалі від дверей, вікон чи балкона.

Деякі жінки люблять розміщувати букет на обідньому столі поряд із кошиком фруктів. Це виглядає естетично, але деякі фрукти мають на квіти згубний вплив. Вони виділяють газ етилен, що стимулює зростання рослин. Для зрізаних квітів наявність такого сусіда шкідлива — швидкість в'янення зросте у кілька разів. Тому не варто ставити букети поруч із яблуками, бананами, авокадо, динею, кавуном, персиками, грушами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *