Цей аптечний засіб змусить цвісти навіть примхливі кімнатні рослини

Дуже багато квітникарів, як новачки, так і досвідчені, стикаються з такою проблемою, коли кімнатні рослини навіть при хорошому догляді ніяк не хочуть цвісти. У цьому випадку зневірятися не варто, адже існує спосіб, який підштовхне до цвітіння навіть найнастирливіших "капризуль", інформує Ukr.Media.

Йдеться про звичайну касторову олію, яку можна придбати в найближчій аптеці.

Рицинова олія виробляється з рицини, тієї самої рослини, яку багато хто з задоволенням вирощує на ділянках, оскільки вона дуже схожа на екзотичні пальми, особливо, коли досягає величезних розмірів.

Тепер до справи. На основі рицинової олії можна приготувати емульсію для поливу рослин, яка містить речовини, що стимулюють утворення бутонів. Проте перед внесенням у ґрунт емульсії, обов'язково полийте рослину, за годину-дві до процедури. Вносити емульсію в сухий ґрунт не можна.

Для приготування емульсії візьміть теплу воду (це обов'язкова умова), чисту дволітрову або півторалітрову пластикову судину з кришкою.

Налийте в судину літр теплої відстояної води і додайте чайну ложку касторової олії. Тепер закрийте кришкою і енергійно, як бармен за стійкою, збовтайте зміст. Рекомендуємо взяти судину більшого обсягу, щоб було зручніше збовтати.

Після цього готовою емульсією одразу ж полийте квіти. Емульсія не зберігається, тому її слід використовувати одразу після приготування, оскільки олія не розчиняється у воді.

Важливо! Не використовуйте описаний спосіб частіше 2-3 разів на рік. Він досить ефективний, тому перегодовувати квіти не варто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *