Чудо-порошок для саду — природний захист рослин від хвороб та шкідників

Вибір покупних інсектицидів та фунгіцидів, які можна використовувати в момент зав'язування плодів та плодоношення, дуже обмежений. На цьому етапі рекомендується використовувати натуральні препарати, які повністю безпечні для людини. Свою ефективність як природний захист рослин від хвороб та шкідників показала куркума. Куркума — природний антисептик завдяки активному інгредієнту куркуміну. Більше того, у цій спеції міститься величезна кількість антиоксидантів, які підвищують імунітет рослин і роблять їх більш стійкими до хвороб та шкідників, інформує Ukr.Media.

Куркуму можна використовувати як інсектицид і фунгіцид декількома способами.

Перший спосіб дуже простий: розведіть 2 ст. л. куркуми у невеликій кількості води, а потім доведіть до об'єму 8 л.

Обприскайте отриманим розчином рослини. Регулярно проводьте таку бюджетну обробку саду та городу, щоб захистити посадки від шкідників та хвороб.

Щоб використовувати куркуму як натуральний пестицид, змішайте 1 ст. л. куркуми з 1 ст. л. екологічного миючого засобу та 4 л. води. Отриманим препаратом необхідно оббризкати рослини.

Куркума допоможе захистити сад і від мурах. Щоб убезпечити рослини, просто посипте землю навколо них порошком куркуми.

Якщо шкідники вже атакували рослини, куркуму можна нанести прямо на листя.

Крім того, що куркума допомагає впоратися із хворобами та шкідниками, її також можна використовувати для відновлення рослин після обрізки або щеплення. Для цього необхідно змішати невелику кількість куркуми з водою та нанести отриману пасту на пошкоджені місця.

Ще один спосіб використання куркуми на городі та в саду — для швидкого вкорінення рослин. Готуючи землю для живцювання, додайте до неї 2 ст. л куркуми.

Таким чином, куркума здатна замінити велику кількість дорогих покупних препаратів для саду та городу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *