Хитрий спосіб від умільця — побілив 1 раз і забув!

Настав час білити садок? Обов'язково скористайтесь рецептом нижче! Цей хитрий спосіб дозволить не лише захистити дерева, а й зберегти їх білими весь сезон. Побілив 1 раз і забув до наступного року! Чудова ідея для садівників, інформує Ukr.Media.

Розчин для побілки

У 10 л відро всипте 3 кг гашеного вапна. Це класична основа для побілки дерев. На кожний 1 кг вапна беріть 3 л води. Тому в цю суміш додайте 9 л.

А тепер головна хитрість! Щоб побілка добре трималася, попри погодні умови та інші фактори, до суміші потрібно додати водоемульсійну фарбу. На даний обсяг вистачить маленької баночки 1 кг.

Підготовка та побілка дерев

Перемішайте і залиште розчин на 30 хвилин, щоб він настоявся. Тим часом підготуйте дерева до побілки. За допомогою щітки зачистіть поверхню від старого покриття, не пошкоджуючи кору.

З розчином консистенції густої сметани, що настоявся, легко працювати! Нанесіть його на ствол дерева пензлем, починаючи знизу.

Досить і 1 шару розчину, щоб дерева набули доглянутого вигляду. Така побілка не тільки красива, а й дуже міцна!

Вона триматиметься до наступного сезону. А наступного року процедуру потрібно просто повторити: замішати новий розчин, зчистити стару побілку і нанести свіжу!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *