Китайська троянда: як за нею доглядати, щоб вона цвіла довго і рясно

Гібіскус, або китайська троянда, не належить до дуже примхливих квітів. Загалом догляд за ним не становить великих складнощів. Однак для того, щоб гібіскус добре себе почував і радував рясним цвітінням, важливо дотримуватися низки умов, інформує Ukr.Media.

Вони стосуються основних вимог рослини, насамперед до поливу й освітлення. Також є й інші нюанси. Про них розповіли агрономи.

Насамперед експерти рекомендували звернути увагу на освітлення. Гібіскус краще цвіте, якщо поставити його в сонячному місці, але так, щоб на листя не падали прямі промені сонця, пояснили експерти. Вони зазначили, що на зиму потрібно поставити гібіскус у більш темне, прохолодне місце.

Також взимку обмежують поливи рослини. За словами фахівців, гібіскус любить воду, але не терпить надлишку вологи і може загинути, якщо його залити. Тому стежте за ґрунтом і поливайте, коли він висох на глибину 3 см. Ще важливо дивитися, щоб дренажні отвори не були забиті ґрунтом — інакше вода буде застоюватися в горщику.

У період росту гібіскус підгодовують. Найпростіше робити це двічі на місяць — на початку і в середині. Краще використовувати комплексні добрива.

Навесні, до початку цвітіння, гібіскуси обрізають. Це сприятиме гарному цвітінню, а кущики стануть більш пишними та компактними. Під час обрізки фахівці радять одразу видалити всі засохлі пагони китайської троянди і вкоротити ті, які залишилися без листя. На інших пагонах потрібно прибрати половину приростів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *