Культури, які збільшать врожайність огірків та відженуть шкідників: варто обрати в “сусіди”

Поліпшити якість плодів, вигнати шкідників і захистити рослини від недуг допоможуть хороші "сусіди". Їх можна вирощувати в одному ґрунті з огірками, інформує Ukr.Media.

Бувалі дачники знають, що рослини можуть як конкурувати, так і допомагати одна одній рости. Тому підбір сусідніх культур на городі є важливим моментом при вирощуванні овочів, ягід і фруктів.

Відповідні "сусіди" почнуть стимулювати зростання, відганяти шкідників і не допустять виникнення захворювань. Також, вони можуть не тільки збільшити якість врожаю, а й облагородити смак плодів.

Прянощі

При вирощуванні огірків, городники зі стажем радять використовувати пряні трави. Їхній яскравий запах приваблює корисних комах і відлякує шкідливих.

Поруч з огірками потрібно посіяти розмарин, м'яту і базилік, які позитивно вплинуть на смакові якості огірків. Зроблять їх більш ароматними та соковитими. Також, для огірків буде корисним сусідство з кропом і петрушкою.

Зелена цибуля

Рослина допомагає уникнути виникнення грибкових інфекцій і розвитку цвілі, адже поширює в повітрі фітонциди. Цибуля оздоровлює атмосферу в теплицях і захищає культуру від шкідників.

Чорнобривці

Яскраві квіти з пряним ароматом — це перші помічники городника.

Чорнобривці приваблюють комах — запилювачів, очищають повітря, запобігають розвитку різних недуг в інших культур, а також проганяють шкідників. Чорнобривці обов'язково мають рости на городі й грядки з огірками не виняток.

Горох та інші бобові

Ці рослини збагачують ґрунт азотом і допомагають огіркам рости. Також вони добре розпушують ґрунт, роблячи його повітряним, що дозволяє кисню проникати до кореневої системи огірків.

Капуста

Огірки й капуста відмінно уживаються на сусідніх грядках і не конкурують між собою за поживні речовини.

Коріння капусти забирає живлення з глибини, а коріння огірків поширюється у верхньому шарі ґрунту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *