Після яких культур не можна садити капусту на цьому місці

Під час планування городу важливо брати до уваги не тільки відповідне сусідство рослин, а й дотримуватися принципів сівозміни. В іншому разі результати можуть виявитися невтішними, інформує Ukr.Media.

Для досягнення великого і здорового врожаю необхідно дотримуватися чергування культур.

Постійне вирощування одного й того ж виду на одному місці може призвести до виснаження ґрунту та більшої атаки шкідників.

Де не слід висаджувати капусту

Капусту не рекомендується висаджувати після картоплі, оскільки вона виснажує ґрунт, залишаючи мало поживних речовин для капусти.

Також не потрібно висаджувати білокачанну капусту після інших видів капусти, включно з броколі, цвітною, брюссельською та пекінською, оскільки вони мають спільних шкідників і хвороби, які можуть передаватися на нові посадки.

Городники також радять уникати посіву капусти на ділянках, де попереднього року росли пасльонові (томати, перці та баклажани), це пов'язано зі здатністю цих рослин виснажувати ґрунт.

Крім того, не висаджуйте культуру там, де раніше росли бобові, оскільки вони залишають ґрунт, збіднений азотом, який необхідний капусті.

Де можна висаджувати капусту

Сіяти капусту можна після огірків, моркви або буряка, бо ці рослини залишають після себе хороший баланс поживних речовин, необхідних для росту.

Також підходящими попередниками є часник і цибуля, які, незважаючи на споживання з ґрунту поживних речовин, мають неглибоке коріння, залишаючи достатньо елементів для росту на більшій глибині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *