Прополювання більше не потрібне: цей відвар впорається з бур’янами краще за будь-який гербіцид

Бур'яни на дачних ділянках — це справжній виклик для садівників. Вони заважають зростанню культурних рослин, забирають у них поживні речовини і погіршують якість врожаю. Але як їх позбутися раз і назавжди?

Восени перекопайте ґрунт і залиште його без укриття на зиму. Навесні знову перекопайте ґрунт. Цей метод підходить для багаторічних трав із потужною кореневою системою, інформує Ukr.Media.

Після перекопування грядки накрийте її непрозорою пластиковою плівкою. Це захистить ґрунт від насіння бур'янів і збереже нормальний рівень вологості.

Після посадок замульчуйте ґрунт торфом, лушпинням насіння соняшнику, тирсою, подрібненою деревною корою або скошеною травою. Мульча має бути товщиною 5-7 см.

Регулярно скошуйте бур'яни на сусідніх ділянках, щоб запобігти їхньому поширенню. Якщо на вашій ділянці є проблемні зони з бур'янами, спробуйте ізолювати їх, наприклад, за допомогою листів шиферу або інших матеріалів.

Також спробуйте осушити ділянку або знизити кислотність ґрунту шляхом вапнування. Якщо інші методи не допомагають, використовуйте гербіциди — вони знищать бур'яни. Однак застосовуйте їх обережно, дотримуючись інструкції.

Але часом традиційні методи боротьби з бур'янами не працюють. Агрономи запропонували бюджетний і ефективний метод боротьби з такими бур'янами, як пирій, кульбаби і подорожник.

Замість того, щоб виливати воду після варіння картоплі, вони радять використовувати її як натуральний гербіцид. Головне — вода має бути якомога гарячішою, бажано киплячою.

Додавання склянки оцту і п'яти столових ложок солі в окріп посилить його дію. Цим розчином необхідно обробити бур'яни. Через кілька днів вони мають загинути. Для зміцнення ефекту рекомендується повторити процедуру через тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *