Секрет найпишнішої гортензії, який знає мало садівників! Потужний кущ за 1 місяць

Однак щоб отримати дійсно пишний потужний кущ, необхідно дотримуватися низки тонкощів. Вони зовсім не складні, але дуже важливі! Всі секрети, як виростити шикарний кущ гортензії всього за 1 місяць, докладно викладено трохи нижче. Головне завдання — це підгодувати гортензію, адже саме з добрив рослина бере всі необхідні елементи для пишного і тривалого цвітіння. Упевнені, ваша гортензія здивує не лише сім'ю, а й усіх гостей! Домогтися цього так просто переконайтеся самі, інформує Ukr.Media.

1-е підживлення гортензії

Відразу після висадки гортензії дайте їй перше підживлення. Окремо розведіть у невеликій кількості води 5 г кальцієвої селітри та 5 мл гуми Кузнєцова. Перелийте в 5 л води, полийте під корінь.

2-е підживлення гортензії

Наступне підживлення через деякий час також дуже важливе для зав'язування бутонів. Візьміть добриво з формулою 13:40:13 + мікроелементи (5 г), розчиніть у воді і 2 г бурштинової кислоти. Перелийте в 5 л води, обробіть рослини під корінь.

3-тє підживлення гортензії

Третє підживлення гортензії включає хелат заліза 6%. Візьміть 5 г, розчиніть у воді і знову 2 г бурштинової кислоти. Перелийте у 5 л води. Полийте під корінь. Окремо розведіть таку ж кількість хелату заліза без янтарної кислоти та обробіть рослини по листку.

4-е підживлення гортензії

Остання підгодівля, після якої гортензії починають швидко і активно цвісти! Візьміть добриво з формулою 20:20:20 (10 г), розведіть та розчиніть у 5 л води. Пролийте під корінь і здивуйтеся результатом!

Проведіть ці нескладні, але винятково важливі підживлення. Гортензія буде пишною, як ніколи раніше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *