Загроза для здоров’я: 5 рослин, які можуть бути небезпечними для людей похилого віку

Зелені друзі, що прикрашають ваш дім, можуть виявитися прихованими загрозами для здоров'я, особливо якщо у вашому будинку проживають люди похилого віку. Незважаючи на свою красу й аромат, деякі кімнатні квіти можуть стати джерелом неприємних наслідків. Існує 5 рослин, яких слід уникати, щоб підтримувати благополуччя літніх членів вашої родини, інформує Ukr.Media.

Герань — аромат, що приховує небезпеку

На перший погляд, герань здається нешкідливою квіткою, але листя цієї рослини містить речовину під назвою примін, здатну викликати сильну алергію, нежить і подразнення шкіри. У літніх людей з уже наявними проблемами з диханням герань може погіршити їхній стан.

Монстера — екзотична небезпека

Монстера, хоч і є екзотичною рослиною, може бути проблемою в будинку, де проживають люди похилого віку. Вона поглинає велику кількість повітря, що може бути шкідливо для людей похилого віку. Крім того, монстера має отруйне листя, здатне викликати запалення і печіння при контакті зі шкірою.

Фікус — попри популярність, не для людей похилого віку

Фікус, популярний серед українців, може становити небезпеку для здоров'я літніх людей. Молочний сік фікуса викликає алергічні реакції, дерматит і подразнення шкіри. У разі випадкового потрапляння всередину з'їдений листок фікуса може викликати біль, набряк слизової оболонки, блювоту та діарею.

Азалія — красива, але отруйна

Не тільки листя, а й нектар квіток азалії містять отруйний сік. Попадання цього соку в організм може викликати рясне слиновиділення, сльози, соплі та навіть блювоту. У людей похилого віку подібні реакції можуть бути особливо сильними, що робить азалію небезпечною рослиною для будинку, де проживають люди похилого віку.

Токсичне "жіноче щастя"

Спатифілум, або "жіноче щастя", може виявитися ще однією отруйною рослиною. Її вміст оксалату кальцію спричиняє подразнення слизової рота і шлунка. Введення цієї речовини в організм може призвести до болю в животі, нудоти та діареї. Підтримуйте безпеку і піклуйтеся про здоров'я ваших близьких, уникаючи розміщення цих рослин у будинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *