Завдяки цьому підживленню огірки відразу підуть у ріст і дадуть величезний урожай

Напевно, немає такого дачника, який не вирощує на власному городі огірки. Це проста в догляді культура, яка не вимагає особливої уваги й підходить для городників-початківців, інформує Ukr.Media.

Однак, без хороших добрив і родючої землі, багатого врожаю огірків не отримаєш. Особливо важливо підгодувати молоду розсаду при її пересадці на постійне місце. Причому, дачники зі стажем радять відправляти на грядку зовсім молоді рослини, 3-денного віку.

Добрива для огіркової грядки

Слід зазначити, що підгодівлю можна сипати безпосередньо в лунку або відразу внести добрива на всю поверхню грядки, оскільки в огірків поверхнева коренева система. Тому огірки садять з мінімальним кроком у 30 см, а лунки копають на глибину 20 см з урахуванням внесення добрив.

Безкоштовні підживлення

Для вирощування огірків потрібен родючий ґрунт. Як добрива можна використовувати органіку. Наприклад, у лунку можна покласти порубану бананову шкірку, молоду кропиву, перегній або компост. Під кожну рослину укладають приблизно жменю обраного добрива, потім прикопують його ґрунтом, проливають водою і висаджують огіркову розсаду.

Промислові органічні та мінеральні добрива

Огірки будуть добре рости, якщо в лунку покласти 1 ст. л. кісткового борошна і 1 ст. л. гранульованого курячого посліду. Ці підживлення містять азот, калій, магній, фосфор та інші корисні речовини. Добрива в лунці також потрібно присипати ґрунтом і пролити водою.

Також можна використовувати суміш сульфату калію — 1 ч. л. і суперфосфату — 0,5 ч. л. або 1 ч. л. азофоски. Ці добрива багаті азотом, фосфором і калієм, які необхідні молодим рослинам.

Огірки потрібно висаджувати в родючий ґрунт

Пересаджені на відкриту грядку огірки, необхідно утеплити, наприклад, обрізаними пластиковими пляшками або створити тимчасовий міні-парник. Щоб захистити молоду розсаду від нашестя равликів, ґрунт між рослинами можна замульчувати порубаною молодою кропивою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *