BASF виводить на ринок безпечний і потужний протруйник для зернових Детер™

Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions

Департамент BASF Agricultural Solutions оголошує про вихід на ринок інсектицидного протруйника для зернових культур Детер™. Він швидко діє на надземних і ґрунтових шкідників на початковому етапі росту й розвитку культур.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

«Ми постійно розвиваємося та прагнемо забезпечувати аграріїв високоефективними рішеннями. Одним із таких став Детер™, формуляція якого була розроблена нашими фахівцями спеціально для зернових культур. Препарат стане потужним помічником у боротьбі зі шкідниками на українських полях», – заявив Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions.

Детер™ забезпечує комплексний захист від хлібної жужелиці, цикади, попелиці, дротяника, личинок злакових мух та інших шкідників. Інсектицид є селективним, тобто не має негативного впливу на культуру. Його діючою речовиною є Клотіанідин (250 г/л) – неонікотиноїд другого покоління. Через це інсектицид має швидку та тривалу дію.

«В останні роки аграрії все частіше після кукурудзи висівають зернові й колосові культури. У цьому випадку виникає велика загроза пошкодження рослин дротяником, а наш препарат дає ефективний захист завдяки своїй швидкій дії», – коментує Марія Матковська, менеджерка BASF з розвитку продуктів напряму «Протруйники насіння».

Крім цього, Детер™ у своєму складі містить ад’ювант і барвник та є готовим для застосування. Норма застосування препарату – 0,8 – 1,2 л/т насіння (10 л/т робочого розчину).

«Для отримання рівномірного та якісного нанесення препарату ми радимо використовувати відкаліброване та очищене насіння без механічних пошкоджень. Також зверніть увагу: Детер™ можна поєднувати з іншими препаратами, однак рекомендуємо попередньо провести тест на змішуваність», – зазначив Євген Качура, менеджер із маркетингу напрямку «Протруйники насіння».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *