Через похолодання ціни на суницю садову виросли на 37%

На поточному тижні українським виробникам суниці садової вдалося підвищити відпускні ціни. Першочерговою причиною подорожчання оператори ринку називають нестабільні й малооб’ємні поставки цієї ягоди, які пояснюються погіршенням погодних умов в основних регіонах вирощування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, сьогодні українські садівники готові відпускати суницю садову по 50-80 грн/кг, що в середньому на 37% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Учасники ринку вважають, що ажіотаж навколо суниці садової пов’язаний з дуже низькою її пропозицією на ринку, хоча сезон ягоди з відкритого ґрунту в південних і західних областях уже почався.

Читайте також: Черешня – на три тижні раніше.

Варто зазначити, що сьогодні місцева суниця садова на українському ринку пропонується до продажу в середньому на 48% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Але при цьому більшість ключових гравців ринку не виключають, що незабаром ціна в цьому сегменті може помітно знизитися. Свою думку вони аргументують тим, що погодні умови стабілізуються, внаслідок чого збільшиться пропозиція суниці садової з місцевих господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *