DFC виділить понад $300 млн для страхування політичних ризиків українських агрокомпаній

Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) оголосила про створення інструменту, який дозволить надавати страхування від DFC не лише для інвесторів на залучення інвестицій, але і для малого і середнього бізнесу, через перестрахування українських страхових компаній.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

Розмір фінансування виділений для цього інструменту – $50 млн.

Про це йшлося під час зустрічі в Міністерки економіки України Юлії Свириденко та виконавчого директора Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) Скотта Нейтана. 

Крім того, за словами Скотта Нейтана, DFC оголосила про новий пакет фінансування, який включає операції зі страхування політичних ризиків для українських компаній, які працюють в агросекторі та виробництві на понад $300 млн.

«Розширення інструментів страхування від воєнних ризиків – важливий вклад у те, аби іноземні інвестиції заходили на український ринок й українські бізнеси інвестували вдома, не чекаючи завершення війни. Під час URC партнери із DFC оголосили про страхування двох нових компаній – виробника та компанії із агросектору. Для нас це дуже важливий крок для підтримки виробників, а відповідно, розвитку економіки», – повідомила Юлія Свириденко. 

Загалом, сума операцій DFC в Україні з моменту повномасштабного вторгнення росії склала $848 доларів США.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *