Елеватори страхуватимуть від воєнних ризиків

Передбачити приліт ворожої ракети, БПЛА чи падіння їх уламків на елеваторний комплекс та вбезпечити його від пошкоджень неможливо. Проте вже з’явилась можливість застрахувати силоси, зерносушарки та інше дороговартісне обладнання, щоб мати фінансову спроможність в разі «прильоту» відремонтувати пошкоджене чи відновити втрачене майно.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці KMZ Industries.

Виробник елеваторного обладнання KMZ Industries домовився про співпрацю з найбільшою страховою компанією в Україні – ARX, разом з якою пропонують страхування елеваторів від воєнних ризиків.

«Сьогодні українські фермери на свій страх та ризик продовжують будуватися та розширювати потужності. Їх виправдано лякають існуючі воєнні ризики, адже наслідки «прильотів» можуть бути різних масштабів. З 2022 року наші фахівці провели низку ремонтних та відновлювальних робіт на елеваторах, що були пошкоджені саме уламками, і тому ми знаємо, наскільки великими можуть бути втрати бізнесу через цей фактор. Завдяки набутому досвіду ми пропонуємо клієнтам найбільш оптимальні рішення, які дозволять оптимізувати та здешевити ремонт, але наявність страховки в разі настання страхового випадку може повністю чи частково врятувати фермера від фінансових витрат. Послугу, яка б дозволяла застрахувати своє майно від воєнних пошкоджень, агробізнес давно потребував, тому очікуємо, що вона буде актуальною як серед маленьких фермерських господарств, так і серед великих компаній, адже тепер аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж», – зазначив Борис Рибачук, заступник генерального директора KMZ Industries з розвитку.

Послуга «Страхування майна від воєнних ризиків», яку надає ARX, передбачає покриття втрати або пошкодження застрахованого майна виключно в результаті прямого та/або опосередкованого впливу від ракет, БПЛА будь-яких типів, літальних боєприпасів, засобів протиповітряної та протиракетної оборони, будь-яких їх уламків.

Річна плата за страхування розраховується індивідуально, з урахуванням місця розташування, площі та вартості майна.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *