МХП провела масштабний інноваційний кемп для майбутніх аграріїв

Компанія МХП провела освітній захід – MHP AGRI Future 2.0 – для студентів аграрних спеціальностей з усієї України. Це унікальна подія для українського агросектору. На триденному кемпі можна було зсередини ознайомитися з роботою бізнесу на цьому ринку, отримати досвід створення нового технологічного стартапу, розробки і просування інновацій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.

З рекордних 220 заявок відібрали 42 учасників різних спеціальностей – від агрономії та ветеринарії до біоенергетики та харчових технологій. У заході також взяли участь представники агропідприємств Вінницького Хабу МХП, які ділилися своїм досвідом.

Одним з важливих критеріїв відбору студентів була відповідність цінностям компанії. Коли люди поділяють корпоративні цінності, підкреслюють в МХП, вони легше інтегруються в команду та стають більш мотивованими.

Програма кемпу включала зустріч з керівництвом компанії, практичні заняття з розв’язання бізнес-кейсів та екскурсії на підприємствах.

Студенти познайомились із виробничими потужностями і технологічними процесами виготовлення олії та комбікорму, побачили, як за допомогою дронів можна обприскувати поля, а через GPS керувати трактором чи комбайном. Також ознайомилися з технологією роботи найсучаснішої техніки і точним висівом, відвідали інноваційний біогазовий комплекс та новітній молочний комплекс МХП.

«Такі ініціативи важливі для компанії та студентів, – зазначив заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський. – В Україні є потужний людський потенціал для побудови успішного майбутнього країни. Ми плануємо розширювати подібні активності та залучати більше студентів».

МХП розглядає цей захід як інвестицію у майбутнє українського агросектору та можливість зміцнювати його позиції на глобальному ринку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *