Минулого тижня ціни на зернові та олійні продовжили зростати, – аналітики

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 14-20 травня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на ринку зернових та олійних культур прослідковувалося подальше зростання цін на фоні обмеженої пропозиції, зниження запасів і стримування продажу зернової продукції аграріями.

«Попри сезонне зниження активності на ринку, дисбаланс попиту та пропозиції спонукає до висхідного тренду на продукцію старого врожаю. Крім того, за деякими напрямками спостерігається відновлення індикативів довоєнного рівня. На олійному комплексі слідом за ринком соняшника ціни на сою також відображали зростання», – зазначають аналітики УУБ. 

Ф’ючерси СВОТ на пшеницю та кукурудзу за тиждень знизилися, тоді як на сою залишилися переважно стабільними. Однак соєва олія знову знайшла підтримку, що призвело до відновлення вартості нафтових акцій.

«Погода залишається критичним фактором, додаючи волатильності цінам. На пшеницю особливо впливають погодні умови в Канзасі та Чорноморському регіоні, тоді як ціни на сою та кукурудзу залежатимуть від погоди на етапі посіву», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *