На агроринку України спостерігаються різноспрямовані тенденції: кукурудза зростає, а пшениця падає

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 26 червня – 2 липня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Внутрішній ринок

Впродовж минулого тижня на тлі обмеженої активності вартість кукурудзи залишалася стабільною з незначним зростанням на його завершення. На зовнішньому ринку трейдери з тривогою стежать за погодою в Україні та країні-терориста, де сильна спека може завдати шкоди посівам кукурудзи.

«На українському ринку пшениці спостерігалася розбіжність цін залежно від класу якості. Ціни на пшеницю 2 та 3 класу відчували тиск через слабкий попит з боку вітчизняних покупців. З іншого боку, вартість пшениці 4 класу дещо стабілізувалася наприкінці тижня. Це зумовлено зростанням цін на європейських біржах, де спостерігається високий попит на пшеницю. Крім того, несприятливі погодні умови в Україні та рф негативно впливають на очікування щодо врожаю озимої пшениці, що підтримує індикативи. За короткостроковим прогнозом котирування на зернові та олійні продовжать незначне коливання у сформованому діапазоні», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 2 липня:

  • кукурудза – 6 094,25 грн/т (+0,34%);
  • пшениця 2 класу – 6 937,50 грн/т (-0,71%);
  • пшениця 3 класу – 6 452,13 грн/т (-0,15%);
  • пшениця 4 класу – 5 771,31 грн/т (+0,31%);
  • соя – 17 805,86 грн/т (-0,04%).

Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Зовнішній ринок(СВОТ)

Минулого тижня ф’ючерси СВОТ на кукурудзу і пшеницю закрилися зниженням, тоді як соєві боби залишалися майже без змін, на даних Міністерства сільського господарства США про менші площі сої, ніж очікувалося.

«Стан посівів кукурудзи в США залишається набагато кращим, ніж в попередні роки. Найближчим часом прогнози погоди також залишаються позитивними. Ф’ючерси на пшеницю на товарній біржі Чикаго впали слідом за кукурудзою після публікації в п’ятницю даних USDA», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *