На півдні України триває посівна овочів другого врожаю

В господарствах компанії ТОВ «СП «ПАЕК» триває посівна овочів другого врожаю. Наразі проводиться посів пізньої моркви, збір якої заплановано на жовтень 2024 року. Як зазначає власник агрохолдингу Юрій Кормишкін, даний урожай планують закладати на зберігання.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ПАЕК.

«Плануємо покласти на зберігання декілька тисяч тонн. Посів проводиться з одночасним встановленням крапельного зрошення. Для здійснення посіву моркви залучено мінімальну кількість людей», – розповідає Юрій Кормишкін.

Також власник компанії ПАЕК повідомив, що в господарствах продовжується процес доукомплектування спеціалізованою технікою для механізованого збору урожаю овочів, що одразу ідуть на реалізацію.

«Дякуючи власнику компанії «Голдленд-2018»  Мартинюку Владиславу, овочеві комбайни по збиранню моркви та столового буряку будуть доставлені вчасно», – ділиться інформацією Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, що в цьому році компанія ТОВ «СП «ПАЕК» відвела під вирощування плодоовочевої продукції до 2000 гектарів земельного банку. Як і в минулому році, агрономи компанії планують зібрати два врожаї овочів. Вперше в 2024 році господарства компанії почали вирощувати овочі закритого ґрунту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *