Обсяг залізничних перевезень зерна до Словаччини збільшується, до Польщі та Угорщини знижується

Середньодобовий показник передачі зернових вантажів до Словаччини залізничним транспортом у травні демонстрував зростання. Водночас скоротилися обсяги передачі збіжжя до Польщі, Румунії та Угорщини. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Rail.insider.

До Словаччини у травні передавали в середньому 34,7 вагона із зерном на добу. Це на 5,8 одиниці на добу (або 20,2%) більше, ніж у квітні.

Водночас лідером за обсягами перевезень зернових через кордон залізницею стала Польща. Її показник становив 70,1 вагона на добу. Порівняно із квітнем він зменшився на 7,9 одиниці на добу (або 10,1%).

Через українсько-румунський кордон прямували 32 вагони зі збіжжям щодоби. Зменшення до квітня сягнуло 15,1 одиниці на добу (або 32,1%).

Поменшало і вагонів із зерном, що у травні прямували до Угорщини. Середньодобовий показник скоротився до 26,2 одиниці на добу. Це на 6,2 вагона на добу (або 19,1%) менше, ніж у квітні.
Загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та макухи у травні становив 264 вагони на добу. Показник зменшився на вісім одиниць на добу (або 2,9%) порівняно із квітнем.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *