Попит на кавуни в Туреччині зріс завдяки Євро-2024

Виробники кавунів у Туреччині переживають справжній бум через зростання попиту, викликаного Чемпіонатом Європи з футболу. Турнір, що розпочався 14 червня в Мюнхені, Німеччина, приніс несподіваний прибуток фермерам з Адани, Туреччина.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на bazaartimes.

Фермери з Адани активно збирають врожай кавунів, який зараз користується великою популярністю на європейських ринках, особливо в Німеччині. Мехмет Акін Доган, голова сільськогосподарської палати Юрегір Адани, підкреслив, що збіг часу з турніром є великим успіхом для фермерів.

«Цього року Чемпіонат Європи з футболу збігся з нашим сезоном кавунів, що дуже порадувало наших фермерів», – зазначив Доган. 

Він додав, що виробники очікують зібрати 8-9 тонн кавунів з кожного гектара. Прогнозована врожайність в Адані цього року – 700 тисяч тонн з 105 тисяч гектарів. Кавуни з Адани популярні в Європі, особливо середнього розміру.

Кавуни з Адани відомі своєю високою якістю. Вони збираються, упаковуються та відправляються безпосередньо до кількох європейських країн. Синхронізація з чемпіонатом призвела до зростання замовлень, від чого виграли як виробники, так і торговці.

«Дефіциту кавунів зараз немає. Усі наші кавуни збираються з поля і після пакування відправляються за кордон», – пояснив Доган.

Він також зазначив, що фермери сподіваються на хороші ціни та можливість розширення площ вирощування наступного року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *