Рання капуста вже коштує на 82% дешевше, ніж минулого року

На українському ринку зберігається тенденція зниження цін на ранню білокачанну капусту. Основною причиною понижувальних цінових коригувань у даному сегменті виробники називають сезонне збільшення пропозиції капусти нового врожаю, а також досить невисокий попит на цю продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, на сьогоднішній день капуста врожаю 2024 року пропонується до продажу в межах 6-10 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Насамперед, фермери змушені активно знижувати ціни на капусту нового врожаю через надмірну пропозицію на ринку: більшість українських господарств уже розпочали масові відвантаження ранньої капусти. Також ситуацію посилюють досить низькі темпи збуту цієї продукції. Оптові компанії та роздрібні мережі воліють вести закупівлі невеликими партіями з огляду на короткий термін реалізації цього овочу.

Варто зазначити, що зараз ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому на 82% нижча, ніж у аналогічний торішній період. При цьому виробники не виключають, що тенденція до зниження цін у цьому сегменті збережеться на ринку і надалі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *