В Німеччині закликали запровадити санкції проти азотних добрив з росії

Після початку війни в Україні експорт російських добрив до Німеччини збільшився на 920%. При виробництві азотних добрив необхідний аміак, який переробляють на сечовину. Для цього потрібні великі обсяги газу. У росії він надміру за низькою ціною, в Європі його поменшало. Санкцій проти російських добрив у ЄС немає. Все це дає виробникам із рф вирішальну перевагу. Олігарх Андрій Мельниченко, голова компанії з виробництва добрив «ЄвроХім», збільшив статки з 11,1 млрд доларів у 2022 році до 25,2 млрд у 2023 році.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі BILD.

«Європі та Німеччині загрожує небезпека того, що така політика приведе їх до нової залежності від росії. Політики нічого не роблять із цим імпортом, – сказав Антьє Біттнер, голова німецького заводу з виробництва азотних добрив SKW Piesteritz. – Політики мають нарешті вжити відповідних заходів. Наприклад, запровадити санкції чи митні збори на російську продукцію, засновану на газі, щоб припинити фінансування війни».

З цим погоджується і депутат Бундестагу Бернд Вестфаль, представник з економіки парламентської фракції правлячої партії СДПН.

«Азотні добрива мають бути додані до списку санкцій ЄС проти росії. Комісія ЄС має висловитися щодо цього», – заявив він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *