Високі ціни та дефіцит продовольчого зерна: хлібопекарні чекають на новий урожай

В Україні на внутрішньому ринку останнім часом спостерігається дефіцит продовольчого зерна, через що підприємства обмежені у виробництві хліба, заявив голова наглядової ради ПАТ «Черкаський хлібокомбінат» Андрій Табалов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на DELO.UA.

За його словами, ціни на продовольчу пшеницю на внутрішньому ринку набагато вищі, ніж у минулому році.

«Є критичний брак продовольчого зерна. Ми пережили декілька місяців, але ще декілька місяців потрібно протриматися до нового врожаю. Продовольчого зерна не вистачає, і воно набагато вище в ціні, ніж торік», – зауважив Табалов.

Він додав, що незабаром аграрії почнуть збирати новий врожай пшениці, і тоді, можливо, на одну проблему у вітчизняних хлібопекарів буде менше.

Як повідомив Табалов, цьогоріч у виробничі потужності ПАТ «Черкаський хлібокомбінат» заплановано інвестувати понад $4 млн.

«На Черкащині працює три потужних підприємства нашої компанії — молокозавод, комбінат хлібопродуктів та “Черкаський хлібокомбінат”, який є одним із найкращих в Україні. Завдяки саме потужній підтримці влади на місцевому рівні ми комфортно працюємо в цьому регіоні та маємо для виробництва достатньо якісної сировини», – зазначив Табалов.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *