У першому кварталі 2024 року Астарта сплатила 669 млн грн податків

Підприємства Астарти у першому кварталі 2024 року сплатили 669 млн грн податків та зборів, що майже на 14% більше ніж за аналогічний період 2023 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Хлібодар Поділля» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

З цієї суми понад 367 млн грн перераховані у місцеві бюджети територіальних громад шести областей України.

«Агропромхолдинг Астарта сумлінно сплачує усі податки, наповнюючи як державний, так і місцеві бюджети. Так у першому кварталі 2024 року наші підприємства у Хмельницькій області перерахували до місцевих бюджетів понад 56 млн грн. Оскільки головне завдання як бізнесу, так і всіх українців робити свій внесок у пришвидшення Перемоги, ми пропонуємо громадам спрямовувати сплачені нами податки на допомогу Силам оборони України і таким чином збільшувати допомогу нашим воїнам на передовій», – зазначив Володимир Турчинець, генеральний директор агрофірм Волочиськ-Агро та Житниця Поділля агропромхолдингу Astarta-Kyiv.

Загалом під час повномасштабної війни підприємства Астарти перерахували до бюджетів усіх рівнів 4,51 млрд грн податків та зборів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *