Зливи в Молдові знищили сотні гектарів насаджень

Внаслідок злив, що пройшли з 30 травня по 3 червня 2024 року, в деяких населених пунктах Республіки Молдова зафіксовано значні збитки сільськогосподарським насадженням.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на moldpres.

За даними територіальних підрозділів ДІНС, зливи з градом пошкодили сільськогосподарські культури на півночі, півдні та в центрі країни. Так, у с. Бирледень Окницького району дощі знищили близько 8 га яблуневого саду. Збитки були також зафіксовані в селі Резень Яловенського району, де опади пошкодили близько 12 га кукурудзи та 30 га соняшника. Також через несприятливі погодні умови у селі Сеїць Каушанського району було знищено 40 га садів.

У Генеральному інспектораті з надзвичайних ситуацій повідомили, що опади завдали збитків і на півдні країни, у с. Етулія АТО Гагаузія. Тут град знищив близько 360 га горіхового саду, 200 га соняшнику та 200 га ячменю.

Крім того, збитки зафіксовані в Басарабському районі, в селі Башкалія: зруйновано близько 750 м асфальтованої дороги та 70 м2 плівки на теплиці. Крім того, і тут зливи пошкодили сільськогосподарські культури, у тому числі: 62 га винограду, 448 га пшениці, 111 га кукурудзи, 179 га ячменю, 7 га гороху, а також 217 га соняшника.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *