Ціни на свинину зростають після раптового падіння

Ціни на ринку живця свиней у кінці червня відновилися після раптового піке у середині місяця.

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Цінові перемовини операторів ринку живця свиней забійних кондицій завершилися «розворотом» цінового тренду. Так, після раптового падіння у середині місяця котирування частково надолужили втрачені упродовж червня позиції: більшість товарних партій цього тижня закуповували по 55-56+ грн/кг, хоча місцями озвучували як вищі, так і нижчі цінові пропозиції. Середньозважена ринкова позначка цього тижня склала 55,1 грн/кг», — уточнили в асоціації. 

Відгуки операторів про рівень ринкової активності суттєво різняться. Так, якщо частина заготівельників повідомляє про епізодичні відмови від попередньо замовлених партій, а інші констатують, що не повною мірою змогли задовольнити попит і отримують додаткові замовлення, решта свідчить про відносну сталість продажів останніми тижнями. 

«Неоднорідність спостережень породжує зокрема і помітна розбіжність цін на охолоджені свинячі півтуші, яку, за відгуками переробників, спричиняють як широкий діапазон цін заготівлі, так і перехідні залишки з минулого тижня», — пояснюють фахівці. 

Водночас переробники готуються до подальшого зміцнення цін на живець. Утім, на їхню думку, від того, як сильно підвищиться ціна наступного тижня, залежатиме тривалість позитивної цінової динаміки. Частина сподівається на помірний підйом, який з більшою ймовірністю стане не точковою зміною, а послідовним продовженням тенденції відновлення котирувань.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *