На Волині з’явиться ще один племінний репродуктор голштинської породи

ТзОВ «Волинь Нова» Луцького району претендує на статус племінного репродуктора з розведення великої рогатої худоби голштинської породи молочного напряму продуктивності.

Про це говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОВА. 

Зазначається, що регіональна комісія розглянула пакет документів та провела аналіз господарської діяльності та основних виробничих показників даного господарства і винесла позитивне рішення щодо присвоєння статусу. Відповідні документи направлено на розгляд експертної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України на присвоєння відповідного статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві.

«Напрям діяльності господарства у тваринництві — розведення великої рогатої худоби молочних порід. Продуктивність молочного стада — 11110 кг молока на корову. Поголів’я ВРХ, яке утримується в ТзОВ «Волинь Нова», ідентифіковане та зареєстроване в установленому порядку. 

Дане господарство є благополучним щодо гострих інфекційних та інвазійних хвороб великої рогатої худоби, що підтверджується ветеринарною довідкою. У господарстві запроваджено автоматизований індивідуальний облік походження тварин, їхньої продуктивності та показників відтворення. Осіменіння корів і телиць проводиться згідно з індивідуальним планом підбору та закріплення бугаїв», — підсумували у відомстві.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *