Свинина дорожчає після падіння цін протягом місяця

Третя декада травня відзначилася відновленням котирувань на ринку промислової свинини.

Про це повдіомляє асоціація «Свинарі України».

«Торги минулого тижня завершилися довгоочікуваною зміною вектора руху цін закупівлі свиней забійних кондицій: постачальники живця розписали товарні партії на 3–5 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше. Ціни закупівлі живця коливалися в межах 58,5–62 грн/кг, проте здебільшого тяжіли до середньозваженої ринкової позначки — 60 грн/кг, що на 7,7% вище за минулотижневу», — уточнюють в асоціації.

Постачальники свиней забійних кондицій зазначають, що торгівля йде планово, без переносів і відмов.

«Водночас пропозиція тварин важчою масою зберігає тиск на ціни, хоча він помітно нижчий, ніж до цього. Заготівельники наразі утримуються від прогнозів щодо подальшої зміни цін, проте більшість із них розраховує на їх стабілізацію найближчим часом. Реалізація свинини, за їхніми відгуками, послабилася порівняно з великоднім періодом, але залишається відносно стабільною та плановою», — додають в асоціації.

Окремі оператори не відкидають підвищення цін на початку літа та висловлюють сподівання, що більшу частину сезону вони утримуватимуться на оптимальному як для свиногосподарств, так і для м’ясопереробки рівні.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *