Українські вина виходять на ринок Німеччини

В рамках проекту «Просування українського виноробного сектору на ринок ЄС», який Eco Viva GmbH та IAK Agrar Consulting GmbH реалізують за дорученням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, українські виробники вина відвідали торговельну місію в Німеччині. В ній взяли участь вісім українських виноградарів, зокрема, власник виноробні «Кирнички» Федор Тельпіс та один з власників виноробні Villa Tinta.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Юг.Today».

Раніше вони були відібрані в багатоетапному процесі, під час якого визначалося, чи зможуть вони продавати свої вина в ЄС, і зокрема в Німеччині. Серед критеріїв відбору були обсяги виробництва та наявність необхідних сертифікатів і експортних ліцензій.

У Дюссельдорфі та Гамбурзі делегація зустрілася з відомими німецькими оптовиками та роздрібними продавцями, важливими імпортерами вина та представниками галузевих і торгових асоціацій. Завершували програму дегустації за участю сомельє та гастроекспертів, які оцінювали придатність вин для німецького ринку.

У всіх численних дискусіях стало зрозуміло, що українські вина та сорти винограду мають великий потенціал, щоб у довгостроковій перспективі закріпитися на німецькому ринку та завоювати лояльність покупців.

Нагадаємо, що українські виноградарі зараз експортують свої бутильовані вина до Великої Британії, країн Балтії, Румунії, Болгарії та Скандинавії, а також до Японії.

Проєкт GIZ реалізується в рамках програми EU4Business, яка співфінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та ЄС. Метою проєкту є посилення економічної стійкості України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП) та сприяння інноваціям та експорту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *