Зниження закупівельних цін на ринку свинини триває

Ціни на свиней забійних кондицій у другій половині травня продовжили низхідний рух.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Зазначається, що цього тижня більшість операторів на ринку живця закуповували тварин у діапазоні 55-57 грн/кг, хоча епізодично зустрічаються як вищі, так і нижчі котирування. Останні, зокрема, переважно стосуються тварин вищих вагових категорій, пропозиція яких ще тисне на загальну цінову ситуацію.

«Трохи вищий, ніж в інших регіонах, рівень цін спостерігали у західних областях, хоча в решті регіонів котирування тяжіли до позначки 55,5 грн/кг. Середньозважена ринкова ціна зупинилася на рівні 55,8 грн/кг, або на 4,5% нижче порівняно з попереднім тижнем», — уточнили фахівці.

Очікування представників м’ясопереробки щодо подальшої цінової динаміки різняться. Так, частина заготівельників не відкидає подальшого послаблення цін, посилаючись на мляву реалізацію та пропозицію, що перевищує потреби. Водночас інші оператори констатують, що наявні для бронювання обсяги кондиційного живця досить помірні, а середня забійна маса таких тварин нижча, ніж зазвичай. Деякі оператори очікують жвавішої реалізації з поверненням сприятливих для пікніків погодних умов.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *