Найефективніший засіб від білокрилки – городники розкрили секрети

Є засоби, які можуть допомогти позбутися комахи-шкідника / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Не всі городники знають, чим обробити капусту від білокрилки, щоб реально врятувати її від цієї неймовірно плідної комахи. Як виявляється, є один лайфхак – потрібно змішувати кілька препаратів, і тоді про шкідника можна забути хоча б приблизно на місяць.

Для боротьби з цією комахою радять використовувати інсектицид “Теппекі”, тільки є один нюанс: перед обробкою його потрібно змішати зі ще одним препаратом – прилипачем (завдяки йому підвищується зчеплення препаратів з поверхнею рослини).

Є важливе правило – оброблену рослину не можна споживати протягом 35 днів.

Ще один ефективний засіб від білокрилки – біологічний препарат, який також є інсектицидом, – “Актофіт”. Цей засіб теж працює в тандемі з прилипачем.

Народний засіб від білокрилки на капусті

Вважається, що комаха нібито не переносить настоянку на основі часнику.

Ось як радять його робити:

  • окріп – 1 літр;
  • 2 часточки натертого часнику.

Ось як позбутися білокрилки на капусті народним методом – часник потрібно залити окропом. Потім дайте часнику віддати всі соки у воду протягом мінімум 10 годин, а максимум – 12. Після цього рослину можна обробити цією настоянкою.

Читайте також:Напрочуд складна головоломка: треба знайти пелікана серед десятків туканів за 7 секунд Напрочуд складна головоломка: треба знайти пелікана серед десятків туканів за 7 секундДоктор їсть щодня один овоч: знижує ризик виникнення раку Доктор їсть щодня один овоч: знижує ризик виникнення раку

Раніше УНІАН писав, що кефір для рослин дуже корисний. Зокрема, експерти радять використовувати цю кисломолочку для обробки огірків, помідорів і деяких квітів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *