Що дає аспірин для огірків – варто спробувати

Для чого потрібен аспірин для огірків / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

У гонитві за великим урожаєм городники несуть на свою ділянку мало не всю аптечку, зокрема й аспірин. Вважається, що він допомагає запобігти пожовтінню і хворобам огірків. Ось як його застосовують на грядці.

Як використовувати аспірин для огірків

Багато дачників, посилаючись на досвід, стверджують, що ацетилсаліцилова кислота, яка міститься у складі аспірину, стимулює імунну систему огірків і за рахунок цього робить їх стійкими до перепадів температури, інфекцій та посухи. Для цього овочі обприскують розчином аспірину 1 раз на тиждень – від початку цвітіння і до закінчення збирання врожаю.

Знадобиться:

  • 1 табетка аспірину (500 мг);
  • 5 л води (краще відстояної).

Читайте також:Сиплю цю підгодівлю під цибулю в липні: головка буде розміром з кулак Сиплю цю підгодівлю під цибулю в липні: головка буде розміром з кулакУкради, дай 7 копійок і налякай: городні прикмети, у які вірять навіть дачники з досвідом Укради, дай 7 копійок і налякай: городні прикмети, у які вірять навіть дачники з досвідом

Аспірин подрібнюють і розчиняють у воді, а потім обприскують овочі. Вважається, що така обробка допомагає запобігти пожовтінню листя і плодів огірків, утворенню гнилей на листках, а також захистити від борошнистої роси, чорної плямистості, іржі.

Раніше ми розповідали, як поливати город не можна в спекотну погоду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *