Ці дерева не саджайте на своїй ділянці — вони можуть бути небезпечні

Збираючись посадити дерево на своїй дачній ділянці, добре подумайте, який вид ви обираєте. Про те, яким деревам точно не місце на вашій території, розповімо нижче, інформує Ukr.Media.

Американський клен

Часто цей вид плутають із канадським, але насправді різниця між цими двома деревами досить велика. Американський клен дуже тендітний, і нехай він росте швидше за канадського побратима, також швидко він може впасти, хоча на вигляд дерево може бути абсолютно здоровим. У нього часто гниє ствол усередині, а зовні ви просто не помітите змін. Падає таке важке дерево непередбачувано.

Береза

Здається, ідеальне дерево для саду, але й тут поспішаємо застерегти. Нехай береза ​​естетична, але вона швидко сушить ґрунт під собою, про гарний газон доведеться забути. Крім іншого, береза ​​обсипається багато і дрібним листям, ви замучитеся їх збирати.

Верба

Неоднозначне дерево. Як і у випадку з кленом, верба може швидко зіпсуватися і впасти, тому що нерідко стовбур не витримує важких гілок, які завжди тягнуть униз. Якщо вирішите садити вербу, розташуйте її подалі від житлових будівель та гаража. Жоден дах не витримає такої ваги у разі падіння.

Волоський горіх

Об'ємне дерево, яке потребує дуже багато місця. Мало, хто про це говорить, але волоський горіх може викликати алергію в інших рослин. Якщо садите щось поряд, не дивуйтеся, чому вся трава та інші рослини раптово почали псуватися та відмирати. Ось такий горіх неприємний сусід.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *