Методи, які допоможуть позбутися медведок та не нашкодити розсаді та людині

Капустянка, один з найбільш небезпечних шкідників для рослин, щоб її позбутися радять використовувати народні засоби. Вони допоможуть не лише знищити комах, але і збережуть здоровими рослини, інформує Ukr.Media.

Способи, які допоможуть позбутися капустянки

Капустянка обожнює з'являтися в добре зволоженому і пухкому ґрунті. Часто риє свої нірки, відкладає потомство і знищує розсаду різних культур. Для боротьби з цим шкідником існують різні як народні, так і сучасні методи. Виділяють кілька методів як вивести медведку з городу.

Механічний спосіб — перекопування ділянки, застосування народних засобів радять використовувати рослини, які негативно впливають на комаху. За допомогою хімічних речовин. Перед тим як починати боротьбу з медведкою, радять повідомити сусідам. З'являється можливість позбутися від цієї комахи і її потомства на тривалий період не лише на своєму городі, але і на сусідніх.

Механічне знищення капустянки

Для цього радять, якщо люди виявили недалеко нори комахи, злегка їх прокопати вглиб і залити мильним розчином. Можна використовувати не лише мило, але і порошок для боротьби з комахами. Вони не витримують аромат мийних засобів і через деякий час комаха з'являється назовні, її радять відразу ж зловити. Затопити дану комаху практично неможливо, лише знищити.

Народні способи знищення капустянки

Існують народні методи боротьби з медведкою. Для цього радять взяти та зробити спеціальні пастки — приманки або пастки, які будуть відлякувати, з використанням різних неприємних для комахи ароматів. Щоб зробити пастку, радять використовувати скляну банку, її закопують у землю, навколо роблять невелике заглиблення, наливають воду, додають трохи цукру. Як тільки капустянка залазить, вона падає в банку і вже не може вибратися з неї.

Перед висадкою розсади, радять в лунку класти шкаралупу з курячих яєць. Також, перед посадкою варять кашу, в яку додають хімікат. У кожну лунку кладуть невелику дозу каші з хімікатом. Комаха відразу вмирає після того, як вирішує поласувати розсадою.

Сильні, їдкі запахи також відлякують комах. Радять під час висадки розсади в землю закопувати невеликі шматочки риби або часточки часнику. Якщо є насіння чорнобривців, календули, хризантеми, ромашки, айстри, радять їх посадити неподалік томатів, капусти. Дані запахи квітів відлякують комах і допомагають уберегти рослини від нападу. Також, не любить капустянка й аромат цибулі.

Хімічні препарати від капустянки

Якщо немає можливості позбавитися від капустянки за допомогою народних засобів, радять придбати в магазині спеціальні хімічні препарати, які здатні позбавити город від комахи.

Отруту змішують з відвареними крупами, додають під час висаджування розсади в кожну лунку. Зерно, довший час може оберігати рослину від нападу комах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *