Зачиняти двері теплиці на ніч чи не зачиняти: про що сперечаються дачники

Закриття дверей теплиці на ніч є важливим етапом у догляді за рослинами й забезпеченні їм оптимальних умов для росту і розвитку. Але коли ж слід починати закривати двері теплиці на ніч?

По-перше, необхідно враховувати кліматичні умови та регіон, у якому розташована теплиця. Якщо це холодний регіон із низькими температурами, то зачиняти двері теплиці слід уже в ранні вечірні години, щоб зберегти тепло і захистити рослини від заморозків. У теплих регіонах можна закривати двері пізніше, коли настає нічна прохолода, інформує Ukr.Media.

По-друге, необхідно враховувати тип теплиці та її конструкцію. Якщо це теплиця з полікарбонатними стінами, то зачиняти двері слід раніше, тому що полікарбонат не має високої теплоізоляції й швидко остигає. У разі скляної теплиці, можна зачиняти двері пізніше, оскільки скло має вищу теплоізоляцію.

Також важливо враховувати тип і вік рослин, що вирощуються в теплиці. Молоді рослини більш чутливі до холоду і потребують теплішого мікроклімату, тому зачиняти двері теплиці на ніч слід раніше, ніж для дорослих рослин.

Але не варто забувати й про вентиляцію. Навіть при закритих дверях теплиці необхідно забезпечити постійний доступ свіжого повітря для рослин. Тому, якщо в теплиці встановлена система вентиляції, то можна зачиняти двері пізніше, щоб забезпечити рослинам необхідну кількість кисню.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *