Навіщо встромляти сірники в горщик з квітами

Багато господинь прикрашають свій будинок за допомогою кімнатних квітів. Однак, часто так буває, що з незрозумілої причини квітка раптом стає в'ялою та починає засихати або просто перестає цвісти, інформує Ukr.Media.

Звичайно, причин може бути безліч. Однак, однією з причин можуть бути паразити, які живуть у ґрунті. Вони можуть жити у землі досить тривалий час. Найчастіше паразити активізуються з настанням тепла. І хвора рослина результат їхньої життєдіяльності.

Проте простий спосіб, за допомогою якого можна буквально оживити кімнатні рослини. Якщо квітуча рослина не цвіте, то цей спосіб також буквально змусить її почати радувати вас цвітінням.

Мова йде про те, щоб втикати сірники в землю навколо рослини головками вниз.

У чому сенс?

Річ у тому, що в головках сірників міститься сірка необхідна для життєдіяльності рослин, а також потужний ворог паразитів і бактерій.

Крім того сірка є чудовим добривом для кімнатних квітів.

Як все правильно зробити

Вам знадобиться звичайний коробок сірників. Необхідно встромити сірники головками вниз. На один горщик не більше 10-15 сірників.

Доглядаємо і поливаємо рослину так, як зазвичай. Через 2 дні обережно дістаньте сірники і перевірте чи залишилася сірка. Якщо сірки нема, то весь процес необхідно повторити. Повторюємо процес до тих пір, поки сірка не перестане пропадати.

А потім насолоджуємося квітучим виглядом своєї рослини!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *