Ніколи не тримайте вдома: які кімнатні рослини приваблюють тарганів

Часто українці намагаються позбутися "докучливих" тарганів, навіть не замислюючись про першопричину їхньої появи в будинку, а даремно. Як виявилося, всьому виною можуть бути деякі кімнатні рослини, інформує Ukr.Media.

Не можна заперечувати сильну любов більшості жінок до кімнатних рослин. Особливою популярністю користуються компактні, але дуже красиві види, такі як орхідея, герань, фіалка і багато інших. Проте мало хто знає, що деякі види можуть приваблювати в дім тарганів, які славляться своєю особливою моторністю і "надокучливістю". Цих повзучих комах дуже складно прогнати з житлового простору, тому варто заздалегідь дізнатися, які рослини не варто "селити" у себе, щоб уникнути серйозних проблем.

Як виявилося, фітонія, верес, бамбук і папірус — це справжнісінькі розсадники тарганів. Плюсом до всього, навіть всіма улюблена орхідея може створити зайві проблеми. Саме тому з цими кімнатними культурами варто бути акуратнішими, постійно перевіряти потаємні кути і в разі чого вдаватися до невідкладних заходів. Також варто пам'ятати, що таргани з'являються в будинку і з інших причин. Вони дуже люблять поласувати залишками їжі зі сміттєвих відер, наприклад. Плюс до всього, вони мешкають у вологих місцях, тому варто стежити за тим, щоб раковина була завжди суха.

Що стосується сміття, то його краще виносити щонайменше раз на три-чотири дні, щоб не закликати шкідників. Але якщо раптом трапилося так, що "непрохані гості" завітали до житлового приміщення, то позбутися їх допоможуть народні засоби, бо купівельні часто не надто гуманні, та й стовідсоткової дії вони не чинять у будь-якому разі. Українцям рекомендують використовувати нашатирний спирт і борні кульки, наприклад. Також добре допомагають всілякі ефірні та інші ароматичні олії, оскільки шкідники, виявляється, не переносять різких запахів, які в більшості випадків приємні людям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *