Простий аптечний засіб від пожовтіння листя огірків. Дешевий і робочий захист огірка від хвороб

Перекис водню — відмінне підживлення для помідорів, огірків, перців та інших видів городніх рослин. Це один з найдоступніших і найдешевших препаратів, який підвищує зростання рослини та захищає їх від різних захворювань, інформує Ukr.Media.

Цей натуральний фунгіцид та пестицид активно насичує ґрунт киснем. Тим самим допомагає не тільки покращити зростання рослини, але й також дозволяє повернути до життя до цього вмираючу квітку.

Обприскування та полив перекисом водню:

  • Підвищується імунітет у рослини,
  • Кріпне коренева система,
  • Здорове зростання розсади,
  • Окислює ґрунт.

Огірки більше, ніж багато інших городніх культур, схильні до різних захворювань: це і плямистість, і борошниста роса, і пероноспороз, і багато інших, залежно від клімату. Щоб захистити огірок від патогенів, дотримуйтесь простих, але робочих порад.

Перш за все, пожовкле листя з білим нальотом слід негайно видалити з огірка, щоб уникнути поширення патогенів на решту листя.

А для здорового листя розвести наступний розчин: в 1 л води додати 20 мл аптечного 3% перекису водню. Перелити в обприскувач, пройтися по огірках. Розчин повинен потрапити на листя і на землю навколо огірка. Найкраще використовувати цей рецепт в профілактичних цілях — раз на тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *