Розповсюджені страхи, які турбують власників дачних ділянок

Сад і город для дачника — світ умиротворення і спосіб відволіктися від повсякденних турбот. Ось тільки улюблене хобі не завжди приносить радість, часом долають страхи, пов'язані з улюбленою справою, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ми розповімо про те, що ж так турбує знедолених дачників і як можна подолати ці страхи.

Посіви не зійдуть

Садівники і городники в першу чергу переживають про свої рослини, адже вони намагаються зробити все можливе, щоб посіви зійшли. Якщо садівник трепетно доглядав за грядками і купив якісне насіння, посадив їх у добре удобрений ґрунт в потрібний час, чому ж їм не зійти? Іноді саджанці дійсно можуть не виправдати очікувань. Якщо все зроблено правильно і своєчасно, то справа не в садівнику, а в погодних умовах.

Саджанці замерзнуть

Це може статися, якщо раптово після плюсової температури раптом вдарять морози, тоді вже нічого не поробиш. Якщо з погодними умовами все стабільно і ви підібрали культури, відповідні своєму регіону, то все з ними буде добре. В іншому випадку не варто сумувати, просто треба посадити саджанці ще раз в сприятливий для них час.

Урожай пропаде

Не потрібно забувати про превентивні заходи, якщо рослинам була приділена належна увага, то переживати не варто. У разі, якщо з'являться перші ознаки захворювань, потрібно вжити заходів, і частину врожаю точно можна буде врятувати. Єдине, що може знищити посадки, — іржа або бактеріальний опік дерев.

Дачу атакують мурахи

Це неприємно, але деякі мурахи навіть корисні для саду. А від решти можна позбутися, якщо розкладати навколо мурашників подрібнене листя томатів, деревне вугілля, тютюновий попіл, скипидар. Також у продажу повно засобів для обробки рослин від мурах.

На ділянці з'являться кроти

Характерні ямки можуть з'явитися як на городі, так і в саду, докучаючи бідним городникам зіпсованими посадками. Якщо таких ямок немає, хвилюватися немає про що, але краще провести профілактику шкідників, інакше, коли ви помітите витівки крота, вивести цих шкідників буде непросто.

На дачі пропаде вода

Один зі страхів будь-якої цивілізованої людини — залишитися без чистої води. Але мова йде про сезонну воду, яка з'являється в теплу пору року. Проблемою серйозніше може стати посуха, а згодом і зникнення води зі свердловини. Спочатку подбайте про наявність водних запасів. А з пересохлою свердловиною все серйозніше: доведеться поглибити її на кілька метрів.

Дача згорить

Це може статися абсолютно несподівано, а причин тому достатньо: погода, безвідповідальні сусіди, зловмисники. Щоб перестрахуватися, переконайтеся, що в будинку безпечна проводка, справні електроприлади та сантехніка. Ще один варіант — застрахувати житло та в разі чого отримати компенсацію від страхової компанії.

На дачу забредуть дикі тварини

У першу чергу потрібно убезпечити свою ділянку від нежданих гостей. Для цього можна завести сторожову собаку і ні про що не турбуватися.

Світ садівника і городника не такий вже простий, постійно є привід понервувати. Тільки навіщо переживати даремно? По-перше, необхідно якісно робити свою роботу, а по-друге, не потрібно засмучуватися раніше часу і думати про те, чого може і не статися. Людина не може все передбачити заздалегідь. А ви переживаєте за свої посадки на дачі?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *