Секретний спосіб змусити орхідею випустити квіткову стрілку за тиждень

Кожна людина, яка купує орхідеї, розраховує на те, що рослина регулярно радуватиме її пишним цвітінням. Однак буває так, що вперта красуня відмовляється випускати квіткові стрілки, інформує Ukr.Media.

Досвідчені садівники знають, що якщо орхідея не цвіте, їй необхідно допомогти. Звичайно, можна використовувати різні добрива і стимулятори цвітіння, але немає гарантії, що це спрацює. Зате існує перевірений спосіб, який гарантовано змусить рослину випустити квіткові стрілки.

У деяких випадках навіть цитокінінова паста не може простимулювати цвітіння орхідеї. Тому краще скористатися методом, який описаний нижче.

Виявляється, секретний спосіб досить простий. Для того, щоб орхідея зацвіла, слід помістити її в гарячу воду, температура якої становить 35 градусів. Рослина має перебувати у воді півгодини. Важливо, щоб у горщиках були дренажні отвори.

Просто беремо місткий таз, наливаємо воду і ставимо на дно квіткові горщики. Уже через тиждень ви побачите, що сталося диво і з'явилися квіткові стрілки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *