Топ-6 кімнатних рослин, за якими дуже легко доглядати

Квіти у домівці не лише прикрашають квартиру, але й створюють затишок. Єдина проблема — наш ритм життя не завжди дає нам можливість по-справжньому доглядати за зеленими вихованцями. На щастя, за природних умов досить часто зустрічаються вкрай невибагливі рослини, яким полив раз на місяць і навіть сухе повітря опалювальної квартири не заподіють ніякої шкоди, інформує Ukr.Media.

Крассула

Вкрай витривала рослина, яка походить з посушливих Мексики і Латинської Америки. Тож з вологою у неї відносини вкрай вільні. Крассула цілком переживе нестачу води і навіть світла, хоча найкраще в останньому її не обмежувати. Підживлення не вимагає, обприскувати її не потрібно, часто пересаджувати теж — ідеально приживеться навіть у квартирі холостяка або людей, які часто подорожують, тож сміливо можете дарувати її своїм друзям.

Хойя карноза

Хойя карноза або "восковий плющ" — чарівна рослина з маленькими рожевими квітами, якій буде добре і під палючими променями, і у цілковитій темряві. Товсте листя рослини чудово утримує вологу, тож поливати хойю карноза можна раз на кілька тижнів або навіть раз на місяць (але краще до цього не доводити). Крім того, якщо ви все ж таки виявилися зовсім безвідповідальним господарем, і рослина засохла, її можна відродити. Вона як фенікс може відродитися з маленького живця. Звичайно ж, якщо ви хочете, щоб рослина квітла пишними квітами, то краще поставити її на східному або західному вікні і не забувати поливати. Якщо вас буде влаштовувати просто її розкішна зелень, то можете знехтувати порадами садівників.

Каланхое

Ця рослина з Мадагаскару, як і усі інші з нашого списку, вкрай витривала, полюбляє запасати вологу у своїх листочках і не потребує частих пересадок. Однак у неї є одна велика перевага перед іншими невибагливими рослинами. Каланхое володіє чудовими, купчастими, пишними суцвіттями різних відтінків, від жовтого до червоного.

Спатифіллум

Ще цю рослину називають "жіноче щастя". Напевно, за те, що не вимагає від господині уваги і щоденного догляду. Єдине, чого не полюбляє спатифіллум — холод і протяги, тому ставте його подалі від вікон і дверей.

Аспідістра

Іноді за здатність витримувати спеку і холод, нестачу світла і вологи аспідістру називають чавунною рослиною. При цьому виглядає вона більш ніж витончено: високе листя на тонких черешках. Існує чотири види аспідістр, які ростуть у Гімалаях і Японії, але та рослина, яку можна зустріти на наших підвіконнях, походить з Китаю. Вона є найбільш невибагливою. До речі, аспідістра ще й квітне, зазвичай у літній період. Поливати її потрібно раз на тиждень і іноді раз на кілька місяців протирати пил з листя. Тримати рослину найкраще у напівтемряві.

Ноліна (бокарнея)

Ця дивна рослина чудово впишеться не лише у сучасний інтер'єр квартири, але й у графік людини з неймовірною кількістю відряджень. Догляду вона не вимагає абсолютно ніякого, а полив необхідно здійснювати раз на 30 днів. Вражає, чи не так? Рослина може виростати до одного метра заввишки. За кімнатних умов не квітне, але це зовсім не применшує її переваг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *