Акредитація розпочалася: в Україні стартує організований ринок зернових

В Україні стартує новий ринок зернових. Українська універсальна біржа першою у державі взялася за організацію реальних торгів аграрною продукцією. Учасники матимуть безкоштовний доступ до найкращих пропозицій із продажу та купівлі зернових, сервіс із гарантування угод, цифровізований процес виконання біржових договорів та багато іншого.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Акредитація на ринку зернових від УУБ нині доступна для усіх бажаючих. І перші учасники уже доєдналися до торгів. Кілька простих кроків акредитації відкривають перед учасниками великі можливості та перспективи для бізнесу. Звертаємо увагу, що акредитацію проходять один раз, тож навіть ті, хто лише восени планують виставляти свою продукцію на торги чи купувати зерно, уже зараз акредитуються, щоби потім лише подати заявку та швидко укласти угоду. Це зекономить час та ресурси підприємців.

Що потрібно для того, аби пройти акредитацію? Все просто за підказками на сайті: заповнити реєстраційну анкету, додати документи, накласти електронний підпис. Після акредитації кожен із учасників набуває статусу члена біржі, який дає право на участь у торгах. Все доступно, а головне, безпечно: без репутаційних і фінансових ризиків.

Навіщо потрібна акредитація? Кожен учасник проходить перевірку на Українській універсальній біржі, аби усі, хто укладатиме з ним угоди були впевнені, що ця компанія реальна, фінансово стабільна та відповідальна. Перевірка – це лише одна із багатьох компонентів багаторівневої системи гарантування та надійності операцій на біржі.

Торгівля на біржі – це операції на ринку за встановленими правилами та в межах регламентованих процедур. На біржі контракти виконуються. Але навіть якщо станеться порушення – порушник отримає штраф, втратить преференції на ринку, а інша сторона договору гарантовано отримає відшкодування та нічого не втратить. 

Тож учасники біржових торгів зерном можуть спокійно та без ризиків для свого бізнесу продавати або купувати агропродукцію на Українській універсальній біржі. Саме гарантія та безпека укладених угод є ключовим сервісом і головною відмінністю між операціями на біржі та торгівлею поза біржею.

Доступ до торгів уже зараз можна отримати пройшовши акредитацію у кілька кроків.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *