Цукор, олія, та мʼясо птиці: що експортують автотранспортом

Кінець сезону сприяв нарощенню темпів агроекспорту на західних та південних кордонах. Станом на 27 травня автомобільним транспортом було перевезено 374 тис. тонн, що на 8% більше, ніж у квітні, та на 14% більше, ніж у березні. Найбільший обсяг експорту спостерігається на румунському та польському кордонах, 105 тис. та 104 тис. тонн відповідно. Найменший обсяг на словацькому та угорському кордонах – 25 тис. та 60 тис. тонн відповідно. Середньодобовий показник пропуску за травень склав 13 877 тонн, порівняно з 12 971 тонною у квітні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

У першій трійці лідерів експорту входять цукор – 75 тис. тонн, олія соняшникова – 53 тис. тонн та мʼясо птиці – 24 тис. тонн.

Ціни на внутрішні та перевезення європейськими напрямками лишаються незмінними.

Активність залізничних експортних перевезень на західному кордоні незначно збільшилась. Середньодобовий показник передачі вагонів склав 258 вагонів на добу, що на 8 вагонів більше, ніж минулого тижня. На румунському та угорському кордонах спостерігається зростання на 20%, до 29.19 та 27.96 вагонів на добу відповідно. На польському кордоні середньодобова передача вагонів залишається стабільною – 71.73 вагонів на добу, а словацький кордон зазнав зниження на 12%, до 34.77 вагонів на добу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *