Кавуни дешевші на 20% від минулорічних

На оптовому ринку “Шувар” у Львові ціни на  кавуни в 2024 році є значно нижчими порівняно з 2023 роком. Станом на сьогодні  мінімальна ціна кавунів становить 23 грн за кілограм, що на 15-20% нижче, ніж минулого року в цей же період, розповіла Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» м.Львів

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Шувар».

Присутній імпорт а також вітчизняні кавуни із Закарпаття та Одеської області.

Закарпаття: Відпускні ціни на кавун з поля  з цього регіону становлять 18-20 грн за кілограм. У Закарпатті відмінний врожай завдяки сприятливим погодним умовам, що призвело до зниження цін на продукцію.

Одеська область: В Одеській області відпускні ціни на кавуни варіюються від 19 до 21 грн за кілограм. Регіон збільшив площі під кавунами, що призвело до стабільної пропозиції та зниження цін.

Імпорт кавунів у 2024 році також зумовив зниження цін.

Туреччина: Значний обсяг імпортованих кавунів надходить з Туреччини. У 2024 році обсяг імпорту з Туреччини зріс на 10%, що дозволило утримувати ціни на низькому рівні.

Греція: Імпорт кавунів з Греції зріс на 8% порівняно з минулим роком, сприяючи збільшенню пропозиції та стабілізації цін на ринку.

Збільшення імпорту та покращення врожаю вітчизняних виробників призвело до зниження цін на кавуни в Україні в 2024 році. Загалом, ціни на кавуни на ринку “Шувар” залишаються нижчими порівняно з минулим роком завдяки сприятливим умовам вирощування та збільшенню обсягів імпорту:

  • кавуни із Одеси 23-25 грн/кг
  • з Македонії 25 грн/кг
  • з Молдови 25-27 грн/кг
  • з Азербайджану 25 грн/кг
  • з Греції (без кісточок) 40 грн/кг

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *