Компанія BASF оголосила про старт осінньої промо кампанії: що пропонують аграріям

BASF Agricultural Solutions Україна з 3 червня 2024 року оголошує про старт акційних програм, у яких можуть взяти участь усі клієнти компанії. Йдеться про пропозиції, які стосуються препаратів для захисту насіння зернових, а також продуктів захисту озимого ріпаку восени.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

Захист насіння зернових з Систіва®

Комбінації фунгіциду Систіва® з протруйником насіння Іншур® Перформ або Кінто® Дуо вже давно довели свою ефективність. Тому, дбаючи про посівну заздалегідь, аграріям буде корисно звернути увагу на пропозицію: при купівлі від 40 л препарату Систіва® як бонус ви отримаєте 20 л препарату Іншур® Перформ або 40 л Кінто® Дуо. За кожні наступні придбані 10 л Систіва® – відповідно 5 л Іншур® Перформ або 10 л Кінто® Дуо.

Захист озимого ріпаку з Бутізан® Стар

Однією з важливих умов для якісного розвитку ріпаку восени є відсутність конкуренції з боку бур’янів. Ефективно розв’язати проблему допоможе гербіцид Бутізан®Стар. При купівлі цього препарату ви можете отримати додаткові 10 л за кожні 200 л (починаючи з 400 л). 

Осіння морфорегуляція з Карамба® Турбо

Щоб добре перезимувати озимому ріпаку важливо мати розвинену кореневу систему та оптимально сформовану точку росту. Карамба® Турбо – надійний помічник у цьому питанні. Тож можете скористатись вигідною пропозицією – отримати 5 л Карамба® Турбо як бонус за кожні придбані 100 л продукту (починаючи з 200 л). Купуючи 1000 л Карамба® Турбо, в подарунок отримуєте 100 л препарат, і як заохочення – 5 л за кожні додаткові 50 л. Скоро розпочнеться посівна кампанія озимого ріпаку, тож варто завчасно подбати про його захист.

«Український агровиробник завжди у фокусі уваги команди BASF. Тому головна мета нашої осінньої промо кампанії – підтримати аграріїв у складні часи. А як результат – зберегти конкурентоспроможність українських фермерів на світовому ринку», – наголошує Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions в Україні.

Зазначимо, що згідно з умовами акцій, продукція BASF має бути придбана тільки у визначених авторизованих офіційних дистриб’юторів. Про детальні умови можна дізнатися у менеджерів з продажів компанії BASF в вашому регіоні та на сайті компанії. З переліком можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *